“LETTERS LAMP STRING LIGHTS” ΓΡΑΜΜΑΤΑ 10 LED ΛΑΜΠΑΚ ΣΕΙΡΑ ΜΠΑΤΑΡ(2xΑΑ) ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ IP20 135+30cm ΔΙΑ XV10WW2A
ΚΩΔΙΚΟΣ: XV10WW2A
ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: Χριστουγεννιάτικος Διάκοσμος, LED Λαμπάκια, Λαμπάκια Διακοσμητικά σε Σειρά
BRAND: Aca Christmas Lighting
Βιαστείτε! Οι εκπτώσεις τελειώνουν σε
| ΚΩΔΙΚΟΣ | XV10WW2A |
|---|---|
| Barcode | 5208055051090 |
| Αριθμός Λαμπτήρων | 10 LED |
| Χαρακτηριστικά για 1 λαμπάκι ή LED | 3V/ 0,02W |
| Ισχύς | 0,2 W |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Μέγεθος (1 λαμπάκι ή LED) | 5 mm |
| Τροφοδοσία Ρεύματος | 2x AA/ LR6 1,5V |
| Χρώμα Καλωδίου | Διάφανο |
| Λειτουργία | Σταθερή |
| Ειδική Λειτουργία | Με διακόπτη On - Off |
| Υλικό (κύριο) | Πλαστικό |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Μαύρο |
| Υλικό Καλωδίου | PVC |



