"PLASTIC CLOUD" 10 LED ΛΑΜΠΑΚ ΣΕΙΡΑ ΜΠΑΤΑΡ.(3xAA) &ΧΡΟΝΟΔΙΑΚ(6ΟΝ/18OFF) ΨΥΧΡΟ ΛΕΥΚΟ IP20 135+30cm FPCLOUD10W2AT
ΚΩΔΙΚΟΣ: FPCLOUD10W2AT
ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: Χριστουγεννιάτικος Διάκοσμος, LED Λαμπάκια, Λαμπάκια Διακοσμητικά σε Σειρά
BRAND: Aca Christmas Lighting
Βιαστείτε! Οι εκπτώσεις τελειώνουν σε
| ΚΩΔΙΚΟΣ | FPCLOUD10W2AT |
|---|---|
| Barcode | 5208055050673 |
| Χαρακτηριστικά για 1 λαμπάκι ή LED | 3V/ 15mA/ 0,045W |
| Μέγεθος (1 λαμπάκι ή LED) | 5 mm |
| Τροφοδοσία Ρεύματος | 3x AA/ LR6 1,5V |
| Χρώμα Καλωδίου | Διάφανο |
| Λειτουργία | Σταθερή |
| Ειδική Λειτουργία | Με Χρονοδιακόπτη |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Αριθμός Λαμπτήρων | 10 LED |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Διάχυτος Φωτισμός |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Ισχύς | 0,45 W |
| Dimmable | Όχι |
| Υλικό Καλωδίου | PVC |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Τύπος Φωτιστικού | LED Neon |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Υλικό (κύριο) | Σιλικόνη |






