LED GU10 230V 1W SMD 6.000K 105° 80Lm Ra80 1WGU10SCW
ΚΩΔΙΚΟΣ: 1WGU10SCW
ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: Λαμπτήρες LED GU10
BRAND: Aca Lighting
Βιαστείτε! Οι εκπτώσεις τελειώνουν σε
| ΚΩΔΙΚΟΣ | 1WGU10SCW |
|---|---|
| Barcode | 5208055000067 |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Ισχύς | 1 W |
| Dimmable | Όχι |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Κάλυκας - Ντουϊ | GU10 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 105° |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 80 lm |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Ενεργειακή Κλάση | G |



