LED GU10 230V 5W SMD 4.000K 38° 450Lm Ra80 5WGU10CNW
ΚΩΔΙΚΟΣ: 5WGU10CNW
ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: Λαμπτήρες LED GU10
BRAND: Aca Lighting
Βιαστείτε! Οι εκπτώσεις τελειώνουν σε
| ΚΩΔΙΚΟΣ | 5WGU10CNW |
|---|---|
| Barcode | 5208055003167 |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Ισχύς | 5 W |
| Dimmable | Όχι |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Κάλυκας - Ντουϊ | GU10 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 38° |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 450 lm |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Ενεργειακή Κλάση | F |



