LED SLIMPANEL UGR<16 48W 595x595x10mm 3000K 3850Lm RA80 230V OXO4830
ΚΩΔΙΚΟΣ: OXO4830
ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: Πάνελ Φωτισμού LED
BRAND: Aca Lighting
Βιαστείτε! Οι εκπτώσεις τελειώνουν σε
| ΚΩΔΙΚΟΣ | OXO4830 |
|---|---|
| Barcode | 5208055010820 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Οικογένεια | OXO |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Ισχύς | 48 W |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3850 lm |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 40000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |






