LED GU10 230V 7W 3000K 38° 550Lm Ra80 7WGU10CWW
ΚΩΔΙΚΟΣ: 7WGU10CWW
ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: Λαμπτήρες LED GU10
BRAND: Aca Lighting
Βιαστείτε! Οι εκπτώσεις τελειώνουν σε
| ΚΩΔΙΚΟΣ | 7WGU10CWW |
|---|---|
| Barcode | 5208055051625 |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Dimmable | Όχι |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Ισχύς | 7 W |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | GU10 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 550 lm |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 38° |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ενεργειακή Κλάση | F |



