"PLASTIC BALLS" 10 LED ΛΑΜΠΑΚ ΣΕΙΡΑ ΜΠΑΤΑΡ.(3xAA) ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ,ΧΡΥΣΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ IP20 135+30cm ΔΙΑΦΑΝ XPGBALL10WW2A
ΚΩΔΙΚΟΣ: XPGBALL10WW2A
ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: Χριστουγεννιάτικος Διάκοσμος, LED Λαμπάκια, Λαμπάκια Διακοσμητικά σε Σειρά
BRAND: Aca Christmas Lighting
Βιαστείτε! Οι εκπτώσεις τελειώνουν σε
| ΚΩΔΙΚΟΣ | XPGBALL10WW2A |
|---|---|
| Barcode | 5208055050581 |
| Αριθμός Λαμπτήρων | 10 LED |
| Χαρακτηριστικά για 1 λαμπάκι ή LED | 3V/ 15mA/ 0,045W |
| Ισχύς | 0,45 W |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Μέγεθος (1 λαμπάκι ή LED) | 5 mm |
| Τροφοδοσία Ρεύματος | 3x AA/ LR6 1,5V |
| Χρώμα Καλωδίου | Διάφανο |
| Λειτουργία | Σταθερή |
| Υλικό Καλωδίου | PVC |
| Ειδική Λειτουργία | Με διακόπτη On - Off |
| Χρώμα (κύριο) | Χρυσό |
| Υλικό (κύριο) | Πλαστικό |



